Foto: Per Myrehed

Adress

Sven-Harrys konstmuseum
Eastmansvägen 10-12
113 61 Stockholm
Mail: info@sven-harrys.se
Tel: 08-511 600 60

Bokning

Guidad gruppvisning
Mail: bokning@sven-harrys.se
Tel: 08-511 600 61

Konferens, mingel, middag
Mail: event@sven-harrys.se

Fakturaadress

Byggmästare Sven-Harrys Konst- och Bostadsstiftelse
Eastmansvägen 10–12
113 61 Stockholm, Sweden
Orgnr: 802411-2735

Dragana Kusoffsky Maksimović

VD
Mail: dragana@sven-harrys.se
Tel: 08-511 600 60 

Emma Aspelin

Gruppledare / Inköp butik
Mail: emma@sven-harrys.se
Tel: 08-511 600 65 (vardagar 9-17)

Alexandra Olsson Lignell

Museum- och utställningskoordinator
Mail: alexandra@sven-harrys.se
Tel: 076 133 82 62

Emelie Sandahl

Marknad- och Eventansvarig
Mail: emelie@sven-harrys.se
Tel: 076-133 82 66

STINA WANRE

Ekonomiansvarig
Mail: stina@sven-harrys.se
Tel: 070-767 08 09

RICARDO FONG

Fastighetsskötare
Mail: ricardo@sven-harrys.se
Tel: 076-133 82 63

Johanna Borg

Butiksansvarig
Mail: johanna.borg@sven-harrys.se
Tel: 08-511 600 60

CLARA STENQVIST

Arbetsledare / Guide
Mail: clara@sven-harrys.se
Tel: 08-511 600 60

SOFIA HEINONEN

Arbetsledare / Guide
Mail: info@sven-harrys.se
Tel: 08-511 600 60

Linnea Österberg

Museivärd
Mail: info@sven-harrys.se
Tel: 08-511 600 60

MARIA B JOHANSSON

Museivärd 
Mail: info@sven-harrys.se
Tel: 08-511 600 60

Albin Ahlsén

Museivärd
Mail: info@sven-harrys.se
Tel: 08-511 600 60